Menu Zamknij

Cyklinowanie Oleśnica

Witamy Serdecznie!

 Czy Twoje drewniane podłogi lub schody wyglądają zniszczone? Zamów bezpłatną wizytę fachowca.

%
Pozytywnych opini
+
Lat doświadczenia
.0
Ocena Fixly
.0
OCENA GOOGLE

Profesjonalne cyklinowanie Oleśnica i okolice.

Rodzinna Firma DeFloor.pl Adam Ponitka od lat zapewnia mieszkańcom Oleśnicy i okolic doskonałe wykończenia i produkty do podłóg drewnianych. Specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich w zakresie montażu parkietów, cyklinowania podłóg i innych powierzchni w tym schodów drewnianych. Usługi świadczy dla klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych.

Cyklinowanie-Oleśnica

Bezpyłowe cyklinowanie podłóg i schodów drewnianych w Oleśnicy.

Zlecając wykonanie pracy naszej firmie:

Zagwarantujesz sobie dokładną i terminową realizacje a także konkurencyjne ceny. Współpracujemy z producentami chemii parkieciarskiej, producentami podłóg i listew drewnianych oraz innych materiałów dlatego możemy zaoferować wysoki standard wykończenia i konkurencyjne ceny realizacji. 

 

cyklinowanie-olesnica

Dajemy gwarancję uczciwości i jakości ponieważ:

Wszystkie prace wykonywane są osobiście, nasza firma nie korzysta z usług podwykonawców. Większość naszych Klientów stanowią osoby i firmy z polecenia. Przed rozpoczęciem prac zapewniamy bezpłatną szczegółową wycenę i wizytę fachowca. Gdy pojawiają się niespodziewane dodatkowe prace, każdorazowo uzyskujemy zgodę od klienta przed poniesieniem nadplanowych kosztów. Po wykonaniu zlecenia gwarantujemy szczegółowy rachunek (fakturę). 

cyklinowanie-olesnica

Prace wykonujemy za pomocą:

Najnowszego, bezpyłowego i sprawdzonego sprzętu do cyklinowania, renowacji, montażu podłóg i schodów m. in.

  • Szlifierko/Polerki – Bona Flexisand 1.9 z dyskiem Power Drive, Concrete Disc
  • Cykliniarki taśmowej – Lagler Hummel 
  • Cykliniarki rantowej – Bona Edge i Janser Panda 
  • Szorowarki walcowej – Osmo, Karcher BR 40/10 
  • Odkurzacze – Festool ze separatorem i Bona dc70
  • Pił, szlifierek, wyrzynarek, grubościówek, zgłębiarek, wkrętarek i innych narzędzi Festoola

Maszyny te gwarantują perfekcyjny wygląd powierzchni drewnianych i w 98% prace bezpyłową – ponieważ są nowoczesne, innowacyjne i stale serwisowane.

cyklinowanie-kalisz

Czy usługa wyceny cyklinowania lub montażu podłogi w Oleśnicy jest bezpłatna?

Jeśli masz jakiejkolwiek pytania lub zastanawiasz się, czy zlecić wykonywanie usługi, skontaktuj się ze nami teraz. Uzyskasz potrzebne informacje i wycenę interesującej Cię usługi – wycena i ewentualna wizyta fachowca na miejscu jest zawsze bezpłatna. 

Jak długo trwa cyklinowanie parkietu w Oleśnicy?

Cyklinowanie średniej wielkości pokoju (np. sypialnia 20m2) powinno zająć dwa dni robocze – jeden dzień na cyklinowanie i kolejny dzień na wykończenie lakierem / woskiem lub olejem. Jednak nieprzewidziane okoliczności, takie jak wymiana niektórych desek, mogą oznaczać, że praca potrwa dłużej. Należy również uwzględnić czas, aby lakier, wosk lub olej całkowicie wysechł.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskanie konkretnej odpowiedzi.
cyklinowanie-olesnica

Czy jest możliwa zmiany koloru podłogi – Cyklinowanie Oleśnica?

Tak, nasza firma wykorzystuje głównie odporne na działanie światła bejce Morrella i paletę kolorów oleju Bona. Nasze efekty bielonego, szarego lub ciemnego drewna są osiągane przez nakładanie na surowe – cyklinowane podłogi. Deskę sosnową zamienimy w bieloną, ciemny orzech itd. lub odwrotnie.

Na koniec remontu, po malowaniu ścian, wiśinka na torcie - cyklinowanie. Trafiłam na profesionalistę, estetę z duszą artysty. Polecam z całego serca.
Cyklinowanie Oleśnica ul. Wrocławska
Magda kaczorowska

Cyklinowanie Oleśnica